Dziś można kupić słuchawki Huawei FreeBuds 3 aż o 300 złotych taniej. To kolejna przecena, którą przygotował Huawei. Ich OkazjoWtorki stały się już tradycją, bo co tydzień dostajemy możliwość kupienia ciekawego produktu w jeszcze ciekawszej cenie. Dziś będzie można dostać aż trzy takie sprzęty, choć nie każdy pojawi się w sprzedaży w tym samym momencie.

Słuchawki Huawei FreeBuds 3 – promocja na OkazjoWtorek

Huawei FreeBuds 3 promocja OkazjoWtorek

Huawei od jakiegoś czasu w ramach OkazjoWtorków przecenia kilka produktów. Tak samo jest i dziś. Do sprzedaży trafią słuchawki Huawei FreeBuds 3 (białe), słuchawki FreeLace Pro (zielone, czarne) oraz router Huawei WS318n. Kolejność pojawiania się produktów na stronie Huawei ma być niespodzianką. Pierwszy będzie dostępny od godziny 09.00, a kolejne pojawią się o 13.00 oraz 17.00. Wszystkie oferty będzie można zobaczyć POD TYM ADRESEM, ale poniżej przygotowaliśmy dla Was też linki bezpośrednio do produktów.

Zobacz też: Co nowego na Netflix w marcu?

Liczba produktów w promocyjnych cenach jest ograniczona. Routerów będzie do 100 sztuk, a słuchawek do 50 sztuk w obu przypadkach. Najbardziej opłacalny wydaje się zakup słuchawek FreeBuds 3, które mają być tańsze o aż 300 złotych. To sprzęt korzystający z Bluetooth 5.1 oraz z aktywną redukcją szumów (ANC).

Inteligentny procesor dźwięku z systemem redukcji szumów w czasie rzeczywistym identyfikuje i wygłusza niepożądane dźwięki z otoczenia. Ciesz się doskonałym, niezakłóconym brzmieniem muzyki, niezależnie od tego, czy jesteś w zatłoczonym metrze czy w głośnej restauracji. Aktywna redukcja szumów działa również podczas prowadzenia rozmów, dzięki czemu rozmówca usłyszy Twój głos wyraźnie niczym podczas rozmowy twarzą w twarz.

Huawei FreeBuds 3 opis producenta

Źródło: Huawei informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.