smartfon samsunga za darmo

Smartfon Samsunga za darmo – warunek to zakup pralki i suszarki tej firmy

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Promocje

Smartfon Samsunga za darmo dla chętnych osób? Taką promocję ogłosił popularny producent elektroniki. Żeby z niej skorzystać, trzeba jednak wcześniej kupić pralkę oraz suszarkę koreańskiej firmy.

Co dokładnie trzeba zrobić, by otrzymać smartfon Samsunga za darmo?

Żeby skorzystać z promocji, trzeba kupić zestaw składający się z pralki oraz suszarki firmy Samsung. Klient musi nabyć oba sprzęty w jednej sieci handlowej, a okres pomiędzy jednym i drugim zakupem może wynieść maksymalnie 14 dni. Następnie trzeba podzielić się opinią o urządzeniu (np. na stronie sklepu internetowego) używając hashtagu #akcjazestawdobrzepołaczony. Kolejny krok to wypełnienie formularza znajdującego się na stronie zestawdobrzepolaczony.samsung.pl. Do zgłoszenia będziemy potrzebować skanu dowodu zakupu, zdjęć tabliczek znamionowych urządzeń oraz zrzutu ekranu wystawionej opinii.

Poniżej zamieszczamy listę urządzeń objętych promocją. Klient sam konfiguruje zestaw, wybierając jedną pralkę i jedną suszarkę. W zależności od dokonanego wyboru, po spełnieniu formalnych wymogów otrzyma jeden z dwóch smartfonów: Samsunga Galaxy S20 FE lub Samsunga Galaxy A51.

Pralki objęte promocją:

Suszarki objęte promocją:

Samsung poinformował, że promocja trwa do 28.02.2021 roku lub do wyczerpania puli nagród.

Czytaj także: Duża obniżka cen POCO X3 NFC – to świetny moment na zakup tego modelu

Jest jeszcze jedna promocja – znacznie skromniejsza, ale łącząca się z tą wcześniej opisaną. Kupując do 31.01.2021 pralkę lub suszarkę Samsunga z nowej linii, otrzymamy kosz na pranie firmy Brabantia, pod warunkiem wyrażenia swojej opinii o urządzeniu. Szczegółowa instrukcja znajduje się na stronie poświęconej promocji.

źródło: Samsung

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy