Dziś oficjalnie zostały ogłoszone świąteczne promocje Plusa. Operator proponuje swoim klientom zwrot gotówki za zakup wybranych smartfonów. To jednak nie wszystko – kupując urządzenie w Plusie, możemy dobrać kolejne za złotówkę.

Oto świąteczne promocje Plusa

źródło: plus.pl

Pierwsza promocja operatora to zwrot gotówki za zakup smartfona. Oferta jest adresowana do obecnych, jak i nowych klientów Plusa. Żeby z niej skorzystać, należy w okresie od 2 listopada do 24 grudnia 2020 roku kupić jeden z telefonów z listy w ofercie abonamentowej lub na raty 0% bez abonamentu. Po zgłoszeniu się do promocji klient otrzyma kod SMS umożliwiający wypłacenie gotówki z bankomatu sieci Euronet.

Poniżej prezentujemy listę smartfonów objętych promocją wraz z informacją, ile gotówki można otrzymać po ich zakupie.

  • Zwrot w wysokości 200 zł: Samsung Galaxy A51, Samsung Galaxy A51 5G, Samsung Galaxy A71, Oppo Reno 4 5G
  • Zwrot w wysokości 400 zł: Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 FE 5G, Samsung Galaxy S20+, Samsung Galaxy S20 Ultra, Samsung Galaxy Note 20, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Galaxy Z Flip, Samsung Galaxy Z FOLD 2 5G
fot. materiały prasowe (kolaż)

Kolejna promocja daje możliwość odebrania drugiego urządzenia za złotówkę. Zasady są następujące:

  • Kupujesz smartfon LG K52 lub telewizor LG UHD Smart 4K 49” 49UM711C – możesz odebrać bezprzewodowy głośnik LG XBOOM Go PL2 za złotówkę
  • Kupujesz jeden ze smartfonów: Motorolę Edge lub Moto G 5G Plus – możesz odebrać bezprzewodowe słuchawki Motorola Escape 220 za złotówkę

Z powyższych ofert można skorzystać też na plus.pl, kupując jedną z opisanych par urządzeń w zestawie. Klienci programu smartDOM mogą nabyć świąteczny zestaw razem z abonamentem tańszym o połowę ceny – już za 25 zł miesięcznie (po rabatach za smartDOM i e-fakturę) – zaznacza operator.

fot. materiały prasowe

Plus ma też jeszcze jedną propozycję. Po zakupie smartfona Huawei P40 Pro lub laptopa Huawei MateBook X Pro i5 można odebrać dwa głośniki Mini Sound za 1 zł.

Czytaj także: 120 GB na 90 dni za 15 zł – nowa promocja w Plusie na kartę

Wybierając router domowy Huawei 5G CPE Pro 2, smartwatch Huawei Watch GT 2 Pro, głośnik Huawei Sound X lub słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds Pro otrzymamy za złotówkę jeden głośnik.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.