ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
finał mi fan festival

Trwa finał Mi Fan Festival – smartfony Xiaomi można kupić w niższych cenach

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Promocje

Tegoroczny Mi Fan Festival wchodzi w decydującą fazę – trwa finał akcji. Oznacza to oczywiście promocje dla klientów. Niektóre oferty były dostępne już na starcie wydarzenia, część z nich pojawiła się jednak dopiero teraz. Znaczną część przecenionych produktów stanowią smartfony Redmi, cenione przez użytkowników za dobrą relację cena/jakość.

Finał Mi Fan Festival, czyli końcówka ciekawych promocji

Najnowsze promocje Xiaomi różnie określają poszczególne sklepy. Na stronie mi-home.pl czytamy, że to finał całego festiwalu. Z kolei sklep mi-store.pl określił najnowsze oferty mianem promocji po-festivalowych. Ostatecznie jednak nazewnictwo to kwestia drugorzędna i wszystkich najbardziej interesuje, jakie urządzenia można kupić oraz w jakich cenach są one dostępne. Przejdźmy zatem do konkretów.

finał mi fan festival

Oto lista promocji kończących tegoroczny Mi Fan Festival:

  • Smartfon Redmi Note 8T (4/64 GB) – 799 zł (regularna cena: 899 zł)
  • Smartfon Redmi Note 8T (4/128 GB) – 899 zł (regularna cena: 999 zł)
  • Smartfon Redmi 7A (2/16 GB) – 349 zł (regularna cena 399 zł)
  • Smartfon Mi Note 10 (6/128 GB) – 1999 – 2199 zł (regularna cena 2499 zł)

Dla wielu ciekawą ofertą będzie promocja na Redmi Note 8T. Smartfon ten oferuje naprawdę sporo jak na swoją cenę. Jeżeli ktoś zastanawiał się nad zakupem pierwszego smartfona np. dla dziecka i jest świadomy, że Redmi 7A to bardzo podstawowe urządzenie, może rozważyć także jego zakup. Ten smartfon był już dostępny w promocyjnej cenie na Mi Fan Festival za 379 zł, teraz jest jeszcze nieco taniej. Różnica cen w przypadku Mi Note 10 wynika z tego, że poszczególne sklepy wyceniły ten model inaczej.

Czytaj także: Polska premiera Redmi Note 9S – gdzie i kiedy zobaczymy smartfona

Finał Mi Fan Festival – gdzie kupić smartfony w promocyjnych cenach?

Podczas tworzenia tego tekstu sugerowałem się informacjami ze sklepów mi-home.pl oraz mi-store.pl. Możecie jednak zaglądać także do oficjalnych dystrybutorów Xiaomi w Polsce, takich jak Play, Neonet, Avans, X-kom oraz innych. Zazwyczaj ceny smartfonów od Xiaomi są tam takie same, jak w internetowych sklepach firmy.

Sprawdź najnowsze wpisy