mi band 3

Świetna aplikacja dla opasek Mi Band i Amazfit do pobrania za darmo. Nawigacja stanie się łatwiejsza!

1 minuta czytania
Komentarze

Opaski sportowe, takie jak Xiaomi Mi Band czy Amazfit to bardzo popularne urządzenia przenośne, które w naszym kraju cieszą się ogromną popularnością (i zaskakująco często znajdowane są pod choinką!). Można z nich korzystać podczas uprawiania sportów czy na co dzień, lecz okazuje się, że dzięki aplikacji, którą wam dziś przedstawię, świetnie sprawdzą się one również jako nawigacja.

Poznaj Navigator – nawigację dla opasek Xiaomi Mi Band i Amazfit

Huami pracuje nad Mi Band 5

Aplikacja Navigator, która dostępna jest w Google Play, pozwala aplikacji Mapy Google na wysyłanie powiadomień ze wskazówkami dotyczącymi nawigacji na opaski Xiaomi Mi Band (3 oraz 4 odsłona), a także Amazfit (wersje Bip i Cor). Program, który zazwyczaj kosztuje 4,19 zł, jest dziś dostępny do pobrania za darmo. Nawet jeśli nie macie jeszcze sportowej opaski, to warto dodać go do swojego konta – a nuż kiedyś sprawicie sobie taki gadżet!

Zobacz także: Wiedźmin 3: Dziki Gon jeszcze nigdy nie był tak popularny. Wszystko dzięki nowemu serialowi.

Przedstawiona przeze mnie aplikacja pozwala na dostosowanie powiadomień do potrzeb użytkownika i oczywiście jest dostępna w języku polskim. Cieszy się również dobrymi opiniami użytkowników. Jeśli korzystacie natomiast ze smartwatcha Amazfit Pace, Stratos czy Verge to podobny program również można pobrać za darmo. Miłego użytkowania!

Pobierz:

Motyw