Orange sieć

Darmowe 1 GB od Orange za klęskę Hiszpanii w meczu z Rosją

Promocje

Orange kontynuuje rozdawanie darmowych paczek internetu po meczach Mistrzostw Świata. Tym razem otrzymujemy 1 GB za mecz Hiszpania – Rosja.

Jak skorzystać z darmowego pakietu 1 GB?

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Aby odebrać pakiet należy wysłać SMS-a o treści „HISZPANIA” pod numer 233. Koszt wiadomości to 20 groszy, może być darmowa jeśli posiadamy dodatkowy pakiet z SMS-ami. Internet możemy aktywować w ciągu 24 godzin od czasu publikacji informacji przez Orange, czyli do 18:57 w poniedziałek 2 lipca. Po aktywacji mamy 3 dni na wykorzystanie go, niewykorzystane środki przepadają. Warto zaznaczyć, że wczoraj Orange również udostępnił darmowy pakiet, jeśli go aktywowaliśmy, to środki się zsumują, a czas ważności wydłuży do 3 dni. Oczywiście pakietu nie możemy wykorzystać w roamingu. Promocja dotyczy zarówno ofert abonamentowych, jak i na kartę.

Zobacz też: Oferty na kartę (prepaid) rządzą, ale która jest najlepsza?

Regulamin promocji

Źródło: Biuro Prasowe Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x