Nie od dziś wiadomo, że na świecie istnieje wersja Galaxy S8 w różowym kolorze. Dotychczas była ona zarezerwowana jedynie dla rynku azjatyckiego, jednak prawdopodobnie to się zmieni.

Co wiemy?

Źródłem zamieszania jest holenderski sklep Belsimpel, w którym pojawiła się możliwość zamówienia różowego Galaxy S8. Według przedstawicieli sklepu nie jest to sprowadzona azjatycka wersja. Oferowany telefon przeznaczony jest na rynek europejski. Wydaje się to prawdopodobne, ponieważ miesiąc temu Samsung potwierdził uruchomienie sprzedaży tego wariantu kolorystycznego w Meksyku. Najpewniej egzemplarz ten będzie dostępny również w innych europejskich krajach. W przeciwnym wypadku będzie możliwe sprowadzenie go z Holandii. Na dzień dzisiejszy nie znamy daty uruchomienia sprzedaży, sklep umożliwia tylko rezerwację. Urządzenie zostało wycenione na 559 euro, czyli około 2560 zł.

Czy to się sprzeda?

Cóż, od premiery Galaxy S8 minęło już parę miesięcy, trochę za późno na wprowadzanie takich nowości. Z drugiej strony nigdy nie rozumiałem fenomenu różowych wersji kolorystycznych, które od 2015 roku podbijają rynek. Odpowiada za niego Apple. Premiera iPhone’a 6s i SE nie była ważnym wydarzeniem, jednak bez wątpienia wywołała mnóstwo kontrowersji. Niektórzy chwalili się zakupem różowego telefonu, inni komentowali ten wybór mocno niecenzuralnymi słowami.

A jakie jest wasze zdanie na temat takich wariantów kolorystycznych?

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.