Różowa wersja Galaxy S8 wkrótce może trafić do Europy!

Adrian Celej Newsy 2017-09-21

Nie od dziś wiadomo, że na świecie istnieje wersja Galaxy S8 w różowym kolorze. Dotychczas była ona zarezerwowana jedynie dla rynku azjatyckiego, jednak prawdopodobnie to się zmieni.

Co wiemy?

Źródłem zamieszania jest holenderski sklep Belsimpel, w którym pojawiła się możliwość zamówienia różowego Galaxy S8. Według przedstawicieli sklepu nie jest to sprowadzona azjatycka wersja. Oferowany telefon przeznaczony jest na rynek europejski. Wydaje się to prawdopodobne, ponieważ miesiąc temu Samsung potwierdził uruchomienie sprzedaży tego wariantu kolorystycznego w Meksyku. Najpewniej egzemplarz ten będzie dostępny również w innych europejskich krajach. W przeciwnym wypadku będzie możliwe sprowadzenie go z Holandii. Na dzień dzisiejszy nie znamy daty uruchomienia sprzedaży, sklep umożliwia tylko rezerwację. Urządzenie zostało wycenione na 559 euro, czyli około 2560 zł.

Czy to się sprzeda?

Cóż, od premiery Galaxy S8 minęło już parę miesięcy, trochę za późno na wprowadzanie takich nowości. Z drugiej strony nigdy nie rozumiałem fenomenu różowych wersji kolorystycznych, które od 2015 roku podbijają rynek. Odpowiada za niego Apple. Premiera iPhone’a 6s i SE nie była ważnym wydarzeniem, jednak bez wątpienia wywołała mnóstwo kontrowersji. Niektórzy chwalili się zakupem różowego telefonu, inni komentowali ten wybór mocno niecenzuralnymi słowami.

A jakie jest wasze zdanie na temat takich wariantów kolorystycznych?

Źródło: PhoneArena • jontasone

  Przecież to idealny kolor dla kobiet, nie rozumiem zdziwienia. Sam zastanawiam się nad zakupem s8, właśnie teraz kiedy stanial, idealnie byłoby właśnie kiedy mógłbym kupić też urządzenie w różowym kolorze dla żony, dwa dobrej klasy smartfony w cenie jednego iPhone x, wystarcza nam na długo i trzymam kciuki za to że ten kolor wejdzie do Europy.

 • Anven

  Kolor super dla „dziubków” ?

 • haVoc vulTure

  Zakładam rurki i lecę do sklepu.

 • Rafał Szczerbiński

  W Słupskim Urzędzie Miejskim wróże karierę tej wersji kolorystycznej

 • sssfrustrowany

  Będzie się dobrze komponować z różowym ekranem 🙂

  • Martin

   odnowiona wersja

 • Gapa

  Fajny męski kolor 🙂 Zamieniłbym się za mój coral blue 😀