Xiaomi Mi Note 3 zadebiutuje razem z Mi Mix 2

Newsy

Już za trzy dni odbędzie się konferencja Xiaomi, na której zaprezentowany zostanie model Mi Mix 2. Spodziewamy się po raz kolejny odważnego designu i podejścia do bezramkowych smartfonów. Okazuje się jednak, że chiński producent szykuje jeszcze jedną prezentację. Ujrzymy również Mi Note 3.

To będzie mocny poniedziałek. Oprócz Xiaomi Mi Mix 2, zobaczymy także Xiaomi Mi Note 3. Smartfon ten będzie, niestety, tylko powiększoną wersją Xiaomi Mi6 Plus. Możemy oczekiwać zagiętego ekranu o przekątnej około 5,7-cala, Snapdragona 835, 6/8 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. W kwestii fotografii pojawi się podwójny 12-megapikselowy aparat z teleobiektywem.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Czy to dobry ruch ze strony Xiaomi? Z jednej strony wielu użytkowników czekało na następną generację Mi Note, z drugiej zaś pewnie niewielu z nich spodziewało się tego, że chiński producent zdecyduje się jedynie na ulepszenie modelu, który jest już na rynku. Może wyjść z tego całkiem niezły smartfon, a może być to tylko „Xiaomi Mi6 Plus z plusem”. Niemniej warto śledzić poniedziałkową konferencję, bo rozpoczyna się gorący okres premier.

źródło: Weibo


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x