Xiaomi Mi Note 3 zadebiutuje razem z Mi Mix 2

mm Kamil Lewicki Newsy 2017-09-08

Już za trzy dni odbędzie się konferencja Xiaomi, na której zaprezentowany zostanie model Mi Mix 2. Spodziewamy się po raz kolejny odważnego designu i podejścia do bezramkowych smartfonów. Okazuje się jednak, że chiński producent szykuje jeszcze jedną prezentację. Ujrzymy również Mi Note 3.

To będzie mocny poniedziałek. Oprócz Xiaomi Mi Mix 2, zobaczymy także Xiaomi Mi Note 3. Smartfon ten będzie, niestety, tylko powiększoną wersją Xiaomi Mi6 Plus. Możemy oczekiwać zagiętego ekranu o przekątnej około 5,7-cala, Snapdragona 835, 6/8 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. W kwestii fotografii pojawi się podwójny 12-megapikselowy aparat z teleobiektywem.

Czy to dobry ruch ze strony Xiaomi? Z jednej strony wielu użytkowników czekało na następną generację Mi Note, z drugiej zaś pewnie niewielu z nich spodziewało się tego, że chiński producent zdecyduje się jedynie na ulepszenie modelu, który jest już na rynku. Może wyjść z tego całkiem niezły smartfon, a może być to tylko „Xiaomi Mi6 Plus z plusem”. Niemniej warto śledzić poniedziałkową konferencję, bo rozpoczyna się gorący okres premier.

źródło: Weibo • MarcinS

  Skąd mi6 plus i mi6 plus z plusem, plus jakiegoś modelu, o którego istnieniu jeszcze nie wiemy? A co mieli wymyślić? Jak ekran zagięty, to progresem będzie użyty amoled, względem mi6, 6 GB RAMu to też słabo… no i 64 bądź 128 GB to też słabizna…podwójna kamera, no szrot po prostu, snap 835 toż to budżetowiec. Oczekiwania macie jakby miał prać, prasować, sprzątać i gotować, do roboty jeszcze by poszedł.

 • Marcinek3211

  „Smartfon ten będzie, niestety, tylko powiększoną wersją Xiaomi Mi6 Plus.”
  Jakoś nie rzucił mi się w oczy mi6 Plus… ?

  • thecoolkid ?

   Bo nie ma takiego ?

   • Marcinek3211

    Otóż to 😀 Nie ma to jak sprawdzone info ??