Huawei serią P9 i P10 udowodnił, że potrafi robić przyzwoite flagowce. Smartfony całkiem nieźle sprzedawały się szczególnie w Europie. Jednak to nie jedyna linia topowych urządzeń firmy. Seria Mate ma swoje oddane grono fanów, a jej ostatni model oznaczony numerem 9 to jedno z najciekawszych urządzeń na rynku. Smartfon o rewelacyjnych parametrach i świetnej baterii charakteryzuje się też dość atrakcyjną ceną, niższą niż podobne produkty Apple czy Samsunga. Zapewne tylko fani smartfonów wiedzą, że Mate 9 pojawił się w czterech wersjach: Porsche Design oraz Pro, które są bardzo podobne do siebie, a także normalnej i Lite, która była od niej tańsza.

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Wygląda na to, że Huawei Mate 10 będzie dostępny w co najmniej dwóch opcjach. Pierwsza z nich to standardowy model, a druga to wersja Pro. Ta ostatnia wydaje się być o wiele bardziej interesująca, ponieważ prawdopodobnie będzie charakteryzować się prawie bezramkowym designem, który tak bardzo popularny jest w ostatnim czasie. Warto dodać, że regularna wersja Mate’a 10 otrzyma wyświetlacz o standardowych rozmiarach. Ponadto jedno z dwóch nowych urządzeń zostanie zaopatrzone w skaner linii papilarnych z tyłu obudowy, a w drugim trafi on na frontowy panel, tak jak w Huawei P10. Jest to logiczne, ponieważ w bezramkowym wyświetlaczu nie ma dodatkowego miejsca na przedniej tafli na tego typu rozwiązanie.

 

Na koniec dodam, że standardowa wersja Mate’a 10 prawdopodobnie będzie miała ekran o przekątnej 6,1-cala. Ponadto mówi się o opcji Lite z 5,8-calowym wyświetlaczem.

źródło: phonearena
Mariusz Nowak

Fan nowoczesnej architektury, zdrowego trybu życia i muzyki alternatywnej. Użytkownik sprzętu Apple;)