Mamy za sobą premierę Moto C oraz Moto Z2 Play. Cały czas czekamy na flagowca od Lenovo i jak widać, prawdopodobnie zbliża się on wielkimi krokami. Tym razem mamy dane z bazy Geekbench, co daje wgląd na wydajność urządzenia.

Jest dobrze!

Telefon został wyposażony w Snapdragona 835 z 8 rdzeniami o taktowaniu 1,9 GHz. Procesor jest wspierany przez 4 GB pamięci operacyjnej. Wyniki benchmarku to 1879 punktów dla jednego rdzenia i 6503 punkty dla wszystkich. Trzeba przyznać, że wartości te są obiecujące, telefon może spokojnie walczyć z najpopularniejszymi flagowcami.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

A reszta?

Jeśli Lenovo próbuje ukryć informacje o swoim flagowcu, to konkurencja może brać od nich przykład. Na dzień dzisiejszy nie znamy szczegółowych danych. Wyjątkiem jest powyższe zdjęcie, na którym widać podwójny aparat. Niestety, również w tym wypadku nie znamy jego zasady działania. Kiedy możemy spodziewać się premiery? Prawdopodobnie już wkrótce.

Źródło: Geekbench




Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.