Zabij przycisk Bixby – nowy projekt na Kickstarterze

1 minuta czytania
Komentarze

Samsung Galaxy S8 i S8+ uważane są za najlepsze flagowe smartfony obecnie dostępne na rynku. Jednak najlepsze nie oznacza idealne – takie urządzenia jeszcze nie powstały. Wiele osób zwraca uwagę Koreańczykom na niewłaściwe umiejscowienie czytnika linii papilarnych czy też po prostu na irytujące Bixby ze swoim dedykowanym przyciskiem. Pewien Pan z Los Angeles postanowił walczyć z tym i… zabić wspomniany klawisz.

Dzisiaj naprawdę wiele osób korzysta z różnorakich etui. Właśnie ten fakt został wykorzystany do zniszczenia przycisku. Ok, ukrycia. Tak, to jedynie etui, które zakrywa klawisz Bixby, ale zobaczcie z jakim zaangażowaniem stworzono materiał promocyjny projektu:

Autorzy potrzebują 16 tysięcy dolarów. Obecnie 16 wspierających wpłaciło łącznie niecałe 400 dolarów. Do końca kampanii pozostało 18 dni. Zainteresowani mogą wpłacać dowolną kwotę, ale za 3 dolary otrzymają naklejkę „I HATE BIXBY”. Za 20 dolarów dodatkowo etui. Za 40 dolarów dodatkowo czapkę ze sloganem całej akcji. Z kolei za 50 dolarów lub więcej autorzy napiszą odręcznie list, w którym napiszą, co sądzą o Bixby i wyślą go Samsungowi.

Też Wasz irytuje dodatkowy przycisk? W takim razie zainteresujcie się wspomnianą kampanią na Kickstarterze: Klik!

Motyw