Oto Samsung Galaxy S8 Active – najlepszy, bo z krawędziami?

1 minuta czytania
Komentarze

Samsung po uwolnieniu smartfonu i prezentacji Galaxy S8 jako serii jasno pokazał, że dzisiaj liczą się wyświetlacze zagięte na boczne krawędzie, które w rezultacie praktycznie nie istnieją. Oczywiście zależy nam na tym, aby urządzenie miało jak najmniej niewykorzystanej przestrzeni, ale wiele osób twierdzi, że wyginanie ekranu nie jest praktyczne.

W takim razie dla takich konsumentów Koreańczycy (razem z operatorem AT&T) szykuje Galaxy S8 Active, który już przeszedł wiele stosownych certyfikacji i ujawnił się taką grafiką:

Tym sposobem będzie to najprawdopodobniej jedyny reprezentant rodziny bez wygiętego wyświetlacza. Oczywiście ma to na celu zwiększenie odporności urządzenia na wszelkie upadki, ale seria Active wyróżniała się również fizycznymi przyciskami funkcyjnymi. Te w tradycyjnych odmianach Galaxy S8 powędrowały na wyświetlacz z czujnikiem nacisku w przypadku „Home”. Zapewne to samo rozwiązanie trafi do S8 Active.

Oczywiście specyfikacja zapewne nie będzie odbiegać znacząco od znanych nam już modeli. Zagadką jest wyświetlacz i pojemność akumulatora oraz być może dedykowane rozwiązania od Samsunga. Mimo wszystko pamiętajmy, że marne są szanse, aby seria Active zawitała do Polski.

źródło: Android Authority

Motyw