Xiaomi szykuje fajną aktualizację MIUI – będzie m.in. dzielony ekran

Newsy

MIUI, czyli autorska nakładka na urządzenia Xiaomi przez wielu uważana jest za jeden z najważniejszych atutów smartfonów chińskiego producenta. Jest ładna, szybka oraz funkcjonalna. W jej najnowszej wersji mają się pojawić przydatne funkcje.

Jak donoszą zagraniczne media, w najnowszej wersji nakładki MIUI pojawią się dzielony ekran oraz tryb picture-in-picture. To świetna wiadomość dla użytkowników marki Xiaomi, gdyż producent dba o aktualizację nawet starszych urządzeń. Pierwsza z nowości jest znana chociażby użytkownikom Samsunga czy Androida 7.0 Nougat. Picture-in-picture z kolei możemy znaleźć w Androidzie O, lecz nie każdy ma możliwość jego instalacji.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Kiedy aktualizacja pojawi się na rynku, nie wiadomo. Nowości będą jednak zawarte w pierwszym, większym updacie. Być może czegoś nowego dowiemy się za tydzień, podczas prezentacji Xiaomi Mi6.

źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x