Czym tak właściwie są Samsung Galaxy S8 i S8+ Microsoft Edition?

1 minuta czytania
Komentarze

Przedwczoraj Samsung zaprezentował Galaxy S8 i S8+. Zapewne o tych smartfonach wiecie już wszystko, co tylko się da, a jeśli nie to wszelkie wpisy znajdziecie pod następującym linkiem: Klik! Mimo wszystko w międzyczasie pojawiła się ciekawa na swój sposób odmiana Microsoft Edition.

Gigant z Redmond ewidentnie odchodzi już od własnego systemu na smartfony. O wiele lepiej wychodzi mu dzielenie się swoimi aplikacjami i usługami na Androidzie i iOS. Potwierdza to również właśnie wydanie Galaxy S8 i S8+ dostępne w Stanach Zjednoczonych w sklepach Microsoftu oraz wybranych operatorów w cenie odpowiednio 750 dolarów oraz 850 dolarów. Czym ta edycja różni się od „zwykłych” smartfonów? Oczywiście preinstalowanymi aplikacjami, wśród których znalazły się Cortana, Outlook, OneDrive i kilka innych. Pamiętajmy, że Samsung od dłuższego czasu ma umowę z Microsoftem i na wielu koreańskich smartfonach znajdziemy chociażby pakiet Office czy też Skype.

Co kto lubi, prawda? Oczywiście te same aplikacje znajdziemy darmowe w sklepie Play. Galaxy S8 i S8+ Microsoft Edition mają jeden cel – wypromować amerykańskie propozycje.

źródło: Android Community

Motyw