Znamy ceny oraz kolory Samsunga Galaxy S8 oraz S8+?

1 minuta czytania
Komentarze

Zbliżająca się premiera tegorocznego flagowca Samsunga z serii S budzi wiele emocji wśród fanów urządzeń mobilnych. Co prawda już wcześniej pojawiło się tyle przecieków, że znamy już większość najważniejszych aspektów nadchodzącego smartfona (w tym chociażby jego wygląd), ale wciąż nie wiemy wszystkiego. Po oficjalnej premierze wszystko stanie się jasne i pewne, ale już obecnie pojawiają się informacje dotyczące chociażby ceny oraz wersji kolorystycznych telefonu.

Według pewnego użytkownika Twittera za mniejszą wersję S8 zapłacimy w strefie euro 799 €, natomiast za większą (S8+) – 899 €. To znaczy, że za telefony zapłacimy więcej niż za zeszłoroczne S7 i S7 edge. Urządzenia mają pojawić się na rynku w trzech wersjach kolorystycznych – Black, Silver, Violet. Wracając do cen, nie wiadomo jakich dokładnie wersji wyposażenia (pamięci wewnętrznej/pamięci RAM) one dotyczą. Z pewnością natomiast na terenie Polski będziemy musieli zapłacić trochę więcej niż po przeliczeniu europejskiej waluty wg aktualnego kursu. Informacje te pochodzą rzekomo od dystrybutora działającego na terenie Unii Europejskiej. Czy się sprawdzą? To się okaże już 29 marca podczas premiery. Na sklepowe półki produkty trafią oczywiście około miesiąc później. Evan Blass podaje datę 28 kwietnia.

Prezentację będzie można oglądać jak co roku na żywo na stronie http://www.samsung.com/pl/unpacked/. Na pewno przyciągnie ona wielu entuzjastów sprzętu mobilnego.

Motyw