Lenovo Moto Z jest świetny. A z fizyczną, rozsuwaną klawiaturą będzie jeszcze lepszy

Newsy

Lenovo Moto Z jest smartfonem, który (podobnie jak LG G5) wspiera moduły. Dzięki możliwości dokładania różnych dodatków jesteśmy w stanie wydobyć z urządzenia więcej. Skupić się na tym, czego w danej chwili potrzebujemy. A jeśli jedną z tych rzeczy jest fizyczna klawiatura, nic nie stoi na przeszkodzie, by ją mieć.

Na rynku nie ma wielu smartfonów z fizyczną klawiaturą. Producenci odeszli od tego pomysłu na rzecz cieńszych urządzeń, lepszego zaprojektowania designu, zmniejszenia wagi… Powodów odejścia od tego rozwiązania jest mnóstwo. Modularność Moto Z sprawia jednak, że nie trzeba się takimi rzeczami martwić. Wystarczy dokupić interesujący nas moduł, zamontować i voila! Już niebawem na Indiegogo wystartuje zbiórka na fizyczną klawiaturę dla Lenovo.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Warto dodać, że akcesorium to posiadać będzie własny akumulator o pojemności około 2100 mAh. Dyskusja toczy się w serwisie Reddit, więc jeśli chcecie podrzucić własne pomysły, zróbcie to czym prędzej. A nuż Wasza idea się spodoba i zostanie wdrożona do projektu.

Na grafice poglądowej widzimy też, że klawiatura delikatnie zasłania obiektyw aparatu. Autor koncepcji obiecał jednak się tym zająć i w finalnej fazie wyeliminować problem. Urzeczywistnienie powyższego projektu wymagać będzie zebrania 25 tysięcy dolarów. Pierwsze sztuki miałyby trafić do klientów już w czerwcu.

Wygląda nieźle, dla fanów czatowania taki dodatek może okazać się strzałem w dziesiątkę.

źródło: SlashGear


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x