xiaomi mi max 3

Xiaomi Mi Max 2 w maju – duży, mocny i z ogromną baterią

1 minuta czytania
Komentarze

W zeszłym roku Xiaomi zaprezentowało model Mi Max. Ten olbrzymi, bo aż 6,44-calowy smartfon zadebiutował w maju. Jego następca ujrzy świat dokładnie 12 miesięcy później. Już za 3 miesiące będziemy świadkami pokazu urządzenia po raz kolejny dużego, mocnego i z pojemnym akumulatorem.

W serwisie Weibo pojawił się post mówiący o Xiaomi Mi Max 2. Przeciek traktuje o specyfikacji technicznej, która składać się ma z 6,44-calowego ekranu (tak jak w pierwszej generacji modelu, być może również o tej samej rozdzielczości, czyli Full HD). Jednostką napędzającą urządzenie będzie prawdopodobnie Snapdragon 660 w towarzystwie 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Istnieje prawdopodobieństwo, że producent da użytkownikom wybór i wypuści na rynek kilka wersji Mi Max 2.

Trzeba również wspomnieć o pojemnej baterii. W modelu z 2016 roku miała ona pojemność 4850 mAh. W najnowszej generacji ma ona dobić do 5000 mAh. Do maja pozostało jednak jeszcze trochę czasu. Warto podejść do tego przecieku z przymrużeniem oka. Jeśli jednak informacje okażą się prawdziwe, to szykuje się naprawdę dobre urządzenie w segmencie wielkich ekranów. Prawie 6,5-calowy wyświetlacz wymaga od użytkownika pewnych kompromisów. W konsumpcji treści multimedialnych może być jednak nieoceniony.

źródło: GSM Arena

Motyw