Plus atakuje rynek w nowym roku z kolejną ofertą dla użytkowników usługi pre-paid. „Rok darmowych rozmów  z numerem w dowolnej sieci” to usługa, która zgodnie ze swoją nazwą pozwala na rozmowy bez limitu z jedną osobą, nie ważne w jakiej sieci się ona znajduje.

Aby skorzystać z promocji wystarczy wpisać odpowiedni kod wraz z numerem zainteresowanej osoby, a następnie doładować konto określoną kwotą. W przypadku gdy dana osoba ma swój numer w Plusie musimy wpisać kod: „*104*12*48numer_telefonu#” i zasilić swoje konto kwotą rzędu 30-49 PLN. Jeśli zaś chcemy uzyskać rok darmowych rozmów z osobą z poza  sieci, musimy wklepać „*104*13*48numer_telefonu#” i doładować 50 złotych lub więcej.

Aktywacja usługi jest bezpłatna, ale wymaga posiadania aktywnego konta. Promocja ta wyklucza się też z promocją „Rok ważności konta”.

Źródło: Informacja prasowa
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.