Według tego patentu Samsung Galaxy X z 5-calowym ekranem stanie się tabletem

Newsy

Samsung Galaxy X
O Project Valley mówi się już od ponad dwóch lat. Przypomnę, że chodziło o patenty Samsunga dotyczące urządzenia, które posiadać będzie składany ekran. Na temat tego produktu w ostatnim miesiącu jest coraz głośniej. Kilkukrotnie pojawiały się plotki, że smartfon prawdopodobnie ujrzy światło dzienne w 2016 roku. Tak się jednak nie stało, a o telefonie nie wiemy właściwie nic, poza tym że jego wyświetlacz będzie można składać. Ponadto według ostatnich informacji urządzenie to pojawi się dopiero pod koniec tego roku lub na początku przyszłego.

Samsung Galaxy X patent

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Na najnowszym patencie Samsunga widać jak może wyglądać Galaxy X. Szkic przedstawia prosty mechanizm, który spowoduje, że smartfon z 5-calowym ekranem może zmienić się w tablet o przekątnej 7-cali. Na rysunku można również zauważyć charakterystyczny dla Koreańczyków przycisk home na dole urządzenia oraz aparat w jego górnej części.

Po złożeniu urządzenia głośnik, przycisk home i przedni aparat znajdują się na frontowej części, a druga kamera na jego tyle.

źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x