ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Według tego patentu Samsung Galaxy X z 5-calowym ekranem stanie się tabletem

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
Samsung Galaxy X


O Project Valley mówi się już od ponad dwóch lat. Przypomnę, że chodziło o patenty Samsunga dotyczące urządzenia, które posiadać będzie składany ekran. Na temat tego produktu w ostatnim miesiącu jest coraz głośniej. Kilkukrotnie pojawiały się plotki, że smartfon prawdopodobnie ujrzy światło dzienne w 2016 roku. Tak się jednak nie stało, a o telefonie nie wiemy właściwie nic, poza tym że jego wyświetlacz będzie można składać. Ponadto według ostatnich informacji urządzenie to pojawi się dopiero pod koniec tego roku lub na początku przyszłego.

Samsung Galaxy X patent

Na najnowszym patencie Samsunga widać jak może wyglądać Galaxy X. Szkic przedstawia prosty mechanizm, który spowoduje, że smartfon z 5-calowym ekranem może zmienić się w tablet o przekątnej 7-cali. Na rysunku można również zauważyć charakterystyczny dla Koreańczyków przycisk home na dole urządzenia oraz aparat w jego górnej części.

Po złożeniu urządzenia głośnik, przycisk home i przedni aparat znajdują się na frontowej części, a druga kamera na jego tyle.

źródło: phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy