lineage-os

O LineageOS mieliśmy już okazję słyszeć kilka tygodni temu, kiedy żegnaliśmy bardzo popularną modyfikację Androida, czyli CyanogenMod. Projekt ten jest dość świeży i dopiero w przyszłości poznamy jego największe zalety i nowości, jakie zamierza on wprowadzić. O jakość jednak nie musimy się martwić, gdyż LineageOS ma czerpać pełnymi garściami z rozwiązań CM.

 

Na oficjalnej stronie projektu pojawiło się logo LineageOS, które możecie zobaczyć na graficy tytułowej newsa. Są to trzy połączone ze sobą okręgi, która mogą sugerować przeszłość oraz przyszłość Androida w zmodyfikowanej wersji bądź oznaczać czerpanie inspiracji z różnych źródeł. Interpretacji może być nieskończenie wiele i jeśli tylko przychodzi Wam coś do głowy, śmiało dajcie znać!

 

Niestety na oficjalne wydania LineageOS przyjdzie nam trochę poczekać. Myślę jednak, że kiedy już pojawi się Android w tej odsłonie będzie czego zazdrościć pierwszym szczęśliwcom.

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.