LineageOS – następca CyanogenMod – nabiera kolorów

Android

lineage-os

O LineageOS mieliśmy już okazję słyszeć kilka tygodni temu, kiedy żegnaliśmy bardzo popularną modyfikację Androida, czyli CyanogenMod. Projekt ten jest dość świeży i dopiero w przyszłości poznamy jego największe zalety i nowości, jakie zamierza on wprowadzić. O jakość jednak nie musimy się martwić, gdyż LineageOS ma czerpać pełnymi garściami z rozwiązań CM.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Na oficjalnej stronie projektu pojawiło się logo LineageOS, które możecie zobaczyć na graficy tytułowej newsa. Są to trzy połączone ze sobą okręgi, która mogą sugerować przeszłość oraz przyszłość Androida w zmodyfikowanej wersji bądź oznaczać czerpanie inspiracji z różnych źródeł. Interpretacji może być nieskończenie wiele i jeśli tylko przychodzi Wam coś do głowy, śmiało dajcie znać!

 

Niestety na oficjalne wydania LineageOS przyjdzie nam trochę poczekać. Myślę jednak, że kiedy już pojawi się Android w tej odsłonie będzie czego zazdrościć pierwszym szczęśliwcom.

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x