Zdjęcie tajemniczego modelu Sony pokazuje, że Japończycy zmierzają w dobrą stronę

Newsy

Sony_Xperia_XA-7185

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Sony może pochwalić się świetnymi wynikami sprzedaży Playstation, ale z pewnością tak dobrze sytuacja nie wygląda w przypadku smartfonów. Mimo wszystko radykalne zmiany wprowadzone niecały rok temu opłaciły się, gdyż oddział mobilny Japończyków powoli staje się na nowo rentowny.

 

Wszystko za sprawą ograniczenia liczby modeli w portfolio oraz ich dostępności w poszczególnych państwach. Jednak w taktyce Sony jedno się nie zmieniło, czyli nowe smartfony z górnej półki prezentowane co pół roku. Czy na targach CES/MWC poznamy kolejny topowy model? Zapewne tak i może to być właśnie następujące urządzenie:

 

sony-xperia-xz-xa-2017-ces-mwc

 

Brak bocznych ramek robi wrażenie, chociaż zapewne wielu z Was zacznie narzekać na niewykorzystane miejsce pod wyświetlaczem i poniekąd słusznie, ale tak naprawdę co to za smartfon? W Sieci wiele mówi się, że to nowa Xperia XZ, ale przyznam szczerze, że prędzej widziałbym tu Xperię XA po liftingu. To ta seria wyróżnia się cienkimi ramkami i bardzo możliwe, że niedługo ujrzymy oficjalnie powyższy model. Nie zapominajmy również, że z boku ramki się pojawią, gdyż patrzymy jedynie na frontowy panel, a nie całe urządzenie.

 

Pierwsza okazja do prezentacji nowych smartfonów to styczniowe targi CES, ale to lutowe MWC w Barcelonie są bardziej prawdopodobne jeśli chodzi o premiery od Sony.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x