Zdjęcie tajemniczego modelu Sony pokazuje, że Japończycy zmierzają w dobrą stronę

1 minuta czytania
Komentarze
Sony_Xperia_XA-7185

Sony może pochwalić się świetnymi wynikami sprzedaży Playstation, ale z pewnością tak dobrze sytuacja nie wygląda w przypadku smartfonów. Mimo wszystko radykalne zmiany wprowadzone niecały rok temu opłaciły się, gdyż oddział mobilny Japończyków powoli staje się na nowo rentowny.

Wszystko za sprawą ograniczenia liczby modeli w portfolio oraz ich dostępności w poszczególnych państwach. Jednak w taktyce Sony jedno się nie zmieniło, czyli nowe smartfony z górnej półki prezentowane co pół roku. Czy na targach CES/MWC poznamy kolejny topowy model? Zapewne tak i może to być właśnie następujące urządzenie:

sony-xperia-xz-xa-2017-ces-mwc

Brak bocznych ramek robi wrażenie, chociaż zapewne wielu z Was zacznie narzekać na niewykorzystane miejsce pod wyświetlaczem i poniekąd słusznie, ale tak naprawdę co to za smartfon? W Sieci wiele mówi się, że to nowa Xperia XZ, ale przyznam szczerze, że prędzej widziałbym tu Xperię XA po liftingu. To ta seria wyróżnia się cienkimi ramkami i bardzo możliwe, że niedługo ujrzymy oficjalnie powyższy model. Nie zapominajmy również, że z boku ramki się pojawią, gdyż patrzymy jedynie na frontowy panel, a nie całe urządzenie.

Pierwsza okazja do prezentacji nowych smartfonów to styczniowe targi CES, ale to lutowe MWC w Barcelonie są bardziej prawdopodobne jeśli chodzi o premiery od Sony.

źródło: Phone Arena

Motyw