Samsung już na targach CES może pokazać smartfona z dwoma wyświetlaczami – kolejne dwa elastyczne modele w drodze

Newsy

samsung elastyczny wyswietlacz

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Cały rok zbieraliśmy materiały na temat nowego rodzaju urządzeń mobilnych, którym oczywiście najbliżej do smartfonów. Różnią się jednak od dzisiejszych standardów tym, że wykorzystują nowy typ wyświetlaczy, które pozwalają je dowolnie wyginać. Już są modele „Edge”, ale teraz to nam Samsung chce dać władzę w formowaniu ekranów.

 

Jeden prototyp, drugi, a teraz przejdźmy do „konkretów”, czyli tego, co bardzo możliwe, że już niedługo ujrzymy. Powoli zbliżamy się do końca roku i bardzo możliwe, że Samsung pokaże nową serię Galaxy A. Jednak już na targach CES (lub MWC) mamy ujrzeć smartfona z dwoma wyświetlaczami rodem z wizji przedstawionej w 2013 roku, również w Las Vegas:

 

 

W dobie malejącej popularności tabletów tego typu urządzenie wydaje się idealne. Jednak to nie koniec planów Samsunga. W przyszłym roku mają pojawić się dwie kolejne propozycje, ale tym razem w pełni wykorzystujące możliwości elastycznych wyświetlaczy. Co mamy przez to rozumieć? Być może właśnie wizję rodem z ostatniego patentu.

 

Oczywiście wciąż są to plotki, ale ze sprawdzonych źródeł. Mimo wszystko poznaliśmy już kilka raportów mówiących o przekładaniu tego typu projektów, więc czas najwyższy na przedstawienie konkretów.

 

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x