Oficjalne Froyo dla myTouch 3G

Newsy

mandroid22mytouch3g

Portal tmonews.com otrzymał bardzo interesującego screena z wewnętrznej poczty operatora T-Mobile.

W liście tym Cole Brodman (prezes ds. technologii i innowacji amerykańskiego oddziału T-Mobile) twierdzi, że rozumie fakt iż wielu obecnych abonentów nie może wymienić telefonu na nowy i zapewnia że żaden nabywca telefonu nie zostanie ze starą wersją oprogramowania (przyp. aut. w oryginale brzmi to jak nawiązanie do Szeregowca Ryana: „No phones left behind.”).  

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Niestety wzmiankowany jest jedynie myTouch 3G (amerykanski HTC Magic), aczkolwiek takie nastawienie i polityka pozwala sobie robić nadzieję na coś więcej. W końcu G1 także był wydany przez T-Mobile, a jak czytaliśmy wcześniej, uruchomienie Froyo nie powinno być technicznym problemem.

Oprócz Androida w wersji 2.2, telefon ma otrzymać znane z myToucha 3G Slide aplikacje, takie jak Faves Gallery (coś w stylu MotoBlur dla telefonów Motoroli, służy nam do szybkiego kontaktu ze znajomymi i informowania nas o ich aktywności na serwisach społecznościowych), oraz Genius Button (system głosowego sterowania funkcjami telefonu).

Będziemy czekać z niecierpliwością na oficjalne potwierdzenie, oraz dalsze informacje.

Źródło: http://www.tmonews.com/2010/06/mytouch3g-users-youre-wish-is-about-to-come-true/


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x