Przyjazny środowisku Samsung Restore za 50 dolarów

Newsy

                              Samsung Restore

Sprint promuje urządzenie wykonane z myślą o środowisku za jedyne 45.99 USD. Tyle bowiem, po uwzględnieniu rabatu, kosztować będzie od 6 czerwca telefon Samsung Restore. Warto zwrócić uwagę na klawiaturę QWERTY, ładowarkę kompatybilną z technologią Energy Star 2.0, kamerę 2 Mpix i pamięć zewnętrzną pojemności do 32 GB. Ponadto opisywane urządzenie posiada całą bazę multimediów. 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Telefon jest oceniany jako przyjazny środowisku ze względu na pochodzącą w 27% z recyklingu plastikową obudowę oraz w 84% pozostałe elementy. Opakowanie na telefon jest w 100% pochodzące z recyklingu, zaś tusz użyty do nadruku jest pochodzenia sojowego. Zamiast drukowanej instrukcji obsługi dostępna jest jedynie wersja online.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x