Pierwsze oficjalne zdjęcia tabletu Samsunga (Galaxy Tab)

Newsy

galaxytab

Na Twitterze południowoafrykańskiego oddziału Samsunga pojawiły się pierwsze zdjęcia nowego tabletu Samsunga.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wiadomo jedynie że Galaxy Tab będzie posiadał 7 calowy ekran TFT wysokiej rozdzielczości, wyjście mini-jack, a także system Android w wersji 2.1 wraz z interfejsem TouchWiz w wersji 3.0. Na zdjęciach widać także kamerę do wideo-rozmów. Można również przypuszczać, że tablet będzie oparty na tej samej architekturze co Galaxy S, obok którego zresztą znajduje się na zdjęciu.

Według gazety The Korea Herald, Samsung ma wypuścić jeszcze trzy tablety. Pierwszy, omawiany w tym newsie – w sierpniu, drugi z ekranem o przekątnej 8 cali w październiku i największy, 10-cio calowy w grudniu. Samsung oficjalnie nie potwierdza tej informacji, aczkolwiek pewne jest, że firma ta chciałaby szybko zadebiutować i prowadzić na krajowym rynku tabletów, gdyż Apple ma zamiar wprowadzić iPada do Korei w trzecim kwartale 2010 roku.

Źródło: androidguys.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x