[Wideo] Zobacz możliwości kamery Pixeli w 4K, w tym film profesjonalnego reżysera

1 minuta czytania
Komentarze
pixel-video

Google reklamuje Pixele jako najlepsze narzędzia do fotografii mobilnej. Trochę mniej, ale chwali się jednak także tym, że jakość nagrywanych filmów wideo również stoi na bardzo wysokim poziomie.

Wszystko za sprawą rozdzielczości 4K, świetnej obsługi HDR i niespotykanej jak dotąd tak dobrej elektronicznej stabilizacji obrazu. Poniżej znajdziecie przykładowy materiał znaego brytyjskiego YouTubera technologicznego – SuperSaf TV. Film został nagrany w Abbey Par w Leicester przy użyciu dość drogiego i efektywnego gimbala DJI OSMO Mobile.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=s_9wIbcqRUo[/youtube]

Większe wrażenie robi jednak materiał Matteo Beroliego, profesjonalnego reżysera, który kupił Pxela w zeszły czwartek i zabrał go na weekend do Salt Lake City. Matteo chwali aparat w smartfonie Google za rozpiętość tonalną, szczegółowość nagrań i dającą radę elektroniczną stabilizację obrazu. Autor napisał dodatkowo, że nie korzystał z żadnych stabilizujących gimbali, a jedynie ze slidera i Shoulderpoda S1. Materiał nagrywał za pomocą natywnej aplikacji aparatu i Filmic Pro, a obrobił go w Final Cut Pro X.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=42silsqv1co[/youtube]

Dawno już żadna kamera w telefonie nie robiła na mnie takiego wrażenia, jak w Pixelu.

Źródło: YouTube