Wyciekła możliwa specyfikacja Galaxy S8. Czym Samsung nas zaskoczy?

Adam Lulek Adam Lulek Newsy
Galaxy-s8-screen-Grab

 
Po wtopie jaką niewątpliwie była afera z zapalającymi się Note’ami 7, Samsung będzie starał się odbudować dobre imię marki w przyszłości. Z pewnością pomoże mu w tym flagowy Galaxy S8, którego premiera powoli się zbliża. Smartfon prawdopodobnie zostanie pokazany pod koniec lutego i trafi do sprzedaży na początku marca.
 
Na portalu weibo, gdzie można znaleźć sporo plotek na temat nadchodzących smartfonów, została zamieszczona prawdopodobna specyfikacja Galaxy S8. Jedna z wersji flagowca ma mieć zakrzywiony 5,5-calowy ekran 4K, o którym pisze się w Internecie od dłuższego czasu. Taka rozdzielczość ma lepiej współgrać z Gear VR. Ponadto w urządzeniu znajdziemy procesor Exynos 8895 lub Snapdragon 830 wytworzone w technologii 10nm. Dodatkowo, aż 6 GB lub nawet 8 GB RAM będzie wspierało pracę na telefonie.
 
Z mniej istotnych informacji dowiadujemy się, że ekran będzie zajmował 80% przedniego panelu, w porównaniu do 76,1% w modelu S7 Edge. Zapewne można się również spodziewać skanera tęczówki oka znanego z Galaxy Note7. Czy tylko tyle albo aż tyle wystarczy, aby podnieść się z kolan?
 
źródło: phonearena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy