mi-note-pro-83927493

 

Xiaomi jest bardzo popularną na świecie chińską firmą produkującą dosyć tanie i jednocześnie dobre smartfony. W naszym kraju również cieszy się bardzo dobrą rozpoznawalnością, zwłaszcza w środowisku maniaków urządzeń mobilnych. Obecnie jednym z wyczekiwanych urządzeń jest Xiaomi Mi Note 2, smartfon, który w pewnym sensie będzie konkurował z „nieżyjącym” już Samsungiem Galaxy Note7.

 

Telefon ten ma być wyposażony m.in. w procesor Qualcomm Snapdragon 821 czy 5,7-calowy zakrzywiony ekran.

 

Jednym z zagadnień, które mają wpływ na potencjalny zakup flagowych smartfonów przez przeciętnego Kowalskiego jest ich cena. Według najnowszych informacji koszt zakupu Mi Note 2 będzie oscylował mniej więcej w kwocie 590 dolarów, czyli w przeliczeniu ok. 2450 zł. Wcześniej pojawiały się informacje o 845 $, albo nawet 415 $ za wersję 4 GB RAM/64 GB pamięci wewnętrznej. Jak myślicie, która z cen jest prawdziwa?

 

Oficjalnie wszystkiego dowiemy się już wkrótce, bo 25 października bieżącego roku.

 

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl