redmi-note-4

 

Xiaomi Redmi Note 4, który został zaprezentowany w zeszłym miesiącu, pierwotnie wyposażony został w procesor MediaTeka – Helio X20. Większość fanów od razu zaznaczyła, że poczeka na wersję z układem od Qualcomma. Niestety, bardzo możliwe jest, że takiego wariantu nie doczekamy się w ogóle – a przynajmniej w najbliższych miesiącach.
 

Informacje te przekazał znany chiński analityk Pan Jiutang, który zwykł celnie prognozować nadchodzące premiery Xiaomi. Owe słowa dziwią o tyle, że poprzedni model udanego phabletu, czyli Redmi Note 3, też został zaprezentowany światu z MediaTekiem na pokładzie, ale już kilka miesięcy później fani mogli zakupić wariant ze Snapdragonem 650. Tego samego oczekiwaliśmy po premierze Redmi Note 4.
 

Oczywiście należy poczekać na zabranie głosu przez Xiaomi w tej sprawie. Dopóki nie mamy potwierdzenia ze strony samej firmy, wszystko jest możliwe. Jeśli jednak prognozy się sprawdzą, to Xiaomi z pewnością nie zaskarbi sobie sympatii osób, które niecierpliwie czekały na Xiaomi Redmi Note 4 z układem od Amerykanów.
 

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.