Świetny aparat przedni? Proszę bardzo – Samsung Galaxy A7 przyłapany w GFXBench

Newsy

galaxy-a02

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Nie wątpię, że wśród naszych czytelników jest sporo fanów zdjęć typu selfie. Niestety, przednie kamerki w dzisiejszych smartfonach w 3/4 przypadków nie zadowalają użytkowników. Jasne, są na rynku urządzenia nastawione pod tego typu „fotki”, ale nie jest ich zbyt wiele. Wygląda na to, że wkrótce może się to zmienić – Samsung szykuje model Galaxy A7 (2017), który postara się zawojować świat dzięki przedniej kamerce.
 

Fakt, słowo świetny jest chyba trochę na wyrost, bowiem znamy tylko ilość megapikseli we wspomnianej przedniej kamerce – ma ich być 16. Niemniej jednak patrząc na pozostałe podzespoły zauważyć można, że to właśnie na ten aspekt specyfikacji stawiać będzie nowy smartfon Samsunga – z tyłu znaleźć ma się taki sam aparat 16 MP. Co dalej? Samsung Galaxy A7 (2017) zaoferuje:

 

galaxy-a7
 

Oczywiście zaniżone wartości są winą benchmarka GFXBench. Niestety na chwilę obecną nie ma żadnych informacji dotyczących cen oraz daty premiery.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x