google-maps.aw_

Gdybym się Was zapytał z jakiej nawigacji korzystacie z pewnością większość głosów mówiłaby o nawigacji Google. Jest szybka, przejrzysta, często aktualizowana i przede wszystkim darmowa. Właśnie pojawiła się nowa wersja aplikacji, która poprawia nie tylko komfort użytkowania, ale również przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

Używanie telefonu komórkowego podczas prowadzenia samochodu jest zabronione – wie to każde dziecko. Niestety czasami nawigacja lubi spłatać figla i trzeba „klepnąć” w ekran, by wszystko działało jak należy bądź w momencie kiedy chcemy zmienić ustawienia trasy. W najnowszej wersji beta Map Google pojawiają się nowe komendy głosowe. Dzięki nim będziemy mogli przyspieszyć naszą podróż oraz uniknąć opłat („avoid tolls”, „avoid ferries”, „avoid highways” – w razie zmiany zdania wystarczy zamienić „avoid” na „allow”)

 

Aplikacja odpowie nam również komunikatem głosowym byśmy zyskali pewność, że nasze polecenie było głośne i wyraźne. Aktualizacja pozwoli również na uzyskiwanie informacji na temat natężenia ruchu.

 

Jeśli chcecie już teraz pobrać Mapy Google w wersji 9.36.0 beta kliknijcie tutaj.

 

źródło: Phone Arena

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.