mapy google

[Pobierz] Aktualizacja Map Google wprowadza nowe komendy głosowe!

1 minuta czytania
Komentarze
google-maps.aw_

Gdybym się Was zapytał z jakiej nawigacji korzystacie z pewnością większość głosów mówiłaby o nawigacji Google. Jest szybka, przejrzysta, często aktualizowana i przede wszystkim darmowa. Właśnie pojawiła się nowa wersja aplikacji, która poprawia nie tylko komfort użytkowania, ale również przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze.

Używanie telefonu komórkowego podczas prowadzenia samochodu jest zabronione – wie to każde dziecko. Niestety czasami nawigacja lubi spłatać figla i trzeba „klepnąć” w ekran, by wszystko działało jak należy bądź w momencie kiedy chcemy zmienić ustawienia trasy. W najnowszej wersji beta Map Google pojawiają się nowe komendy głosowe. Dzięki nim będziemy mogli przyspieszyć naszą podróż oraz uniknąć opłat („avoid tolls”, „avoid ferries”, „avoid highways” – w razie zmiany zdania wystarczy zamienić „avoid” na „allow”)

Aplikacja odpowie nam również komunikatem głosowym byśmy zyskali pewność, że nasze polecenie było głośne i wyraźne. Aktualizacja pozwoli również na uzyskiwanie informacji na temat natężenia ruchu.

Jeśli chcecie już teraz pobrać Mapy Google w wersji 9.36.0 beta kliknijcie tutaj.

źródło: Phone Arena

Motyw