Lewitujący smartfon? Teraz to możliwe dzięki OvRcharge!

2 minuty czytania
Komentarze
Lewitujący smartfon? Teraz to możliwe dzięki OvRcharge!

W internecie, na portalach crowdfundingowych co rusz pojawiają się pomysłowe i godne uwagi, a także dziwne i głupie inicjatywy. Niemniej na takich stronach każdy może znaleźć coś dla siebie, a także wesprzeć daną zbiórkę pieniędzy mniejszymi czy większymi kwotami. Kreatywne grupy, które pracują nad projektami, oferują także nagrody dla najhojniejszych darczyńców.

Tym razem coś dla fanów mobilnych technologii, a zwłaszcza smartfonów i tabletów. Zwykle bezprzewodowe ładowarki są bardzo nudne. Ten gadżet o nazwie OvRcharge może jednak sprawić, że zmienisz zdanie na temat takiego zasilania baterii. Oto ładowarka bezprzewodowa, która sprawi, że Twoje urządzenie będzie lewitowało w efekciarski sposób, obracając się w kółko. Niecodzienną ładowarkę można umieścić na biurku w domu czy w pracy i zaskoczyć przyjaciół, czy rodzinę. W mojej opinii wygląda to bardzo ładnie i jeśli pomysłodawcom udałoby się wprowadzić ten gadżet w większych ilościach na rynek, moglibyśmy uzyskać całkiem ciekawą rzecz zabijającą nudę korzystania z naszych mobilnych urządzeń przy biurkach. Całość wygląda naprawdę niesamowicie.

OvRcharge

Wewnątrz gadżetu znajduje się magnes, który odpowiada za lewitowanie. Dodatkowo na smartfon, który ma zacząć lewitować, należy nałożyć specjalny case. Po uzyskaniu pełnej baterii urządzenie przestanie się ładować, jednak nadal będzie się obracało nad gadżetem. Akcesorium można używać do ładowania urządzenia i sprawienia, że będzie lewitowało albo do samego lewitowania. Co ciekawe, w powietrzu unoszą się również większe tablety. Dostępnych jest kilka wersji wyglądu tego nietypowego urządzenia.

Pomysłodawcy zebrali już 19 112 dolarów, a cel wynosi 40 000. Do końca akcji zbierania funduszy zostało 19 dni. Jeśli chciałbyś/chciałabyś wspomóc ten projekt, to zapraszam TUTAJ.

źródło: Kickstarter

Motyw