Xiaomi Redmi Pro na nowych zdjęciach

1 minuta czytania
Komentarze
Xiaomi Redmi Pro

Xiaomi to producent smartfonów, który raczy nas całkiem dobrymi propozycjami w niezbyt wygórowanych cenach. 27 lipca spodziewamy się premiery kolejnych smartfonów od chińskiego producenta. Firma ma zaprezentować tego dnia telefon o nazwie Xiaomi Redmi Pro. Słyszeliśmy już także plotki o Redmi Note 4, który ma być gorszą wersją Redmi Pro.

rm4-495x1024

Według dostępnych informacji, Xiaomi Redmi Pro będzie zawierał dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X25 wspomagany przez 4 GB RAM, a system, który będzie zainstalowany na urządzeniu na start to Android 6.0.1 Marshmallow. Najnowsze przecieki sugerują, że pojawi się także wyświetlacz OLED.

rm3

Pojawiło się właśnie więcej zdjęć przedstawiających nadchodzące urządzenie. Tylna część obudowy będzie wykonana ze szczotkowanego metalu. Uwagę zwraca podwójny aparat, który mieliśmy okazję podziwiać już wcześniej. Tym razem pojawiło się również pudełko oraz bok urządzenia. Jest czym się zachwycać? Czy bryła telefonu spodoba się konsumentom? Wszystkiego dowiemy się oficjalnie już za 4 dni, na premierze zapowiedzianej przez Chińczyków.

Alleged-Xiaomi-Redmi-Pro-camera-samples (1)
Alleged-Xiaomi-Redmi-Pro-camera-samples

Do internetu wyciekły także dwa zdjęcia promocyjne zrobione rzekomo smartfonem Redmi Pro. Możecie je zobaczyć powyżej. Materiały nie są jednak w pełni wiarygodne. Pozostaje czekać na oficjalną premierę, na której wszystko się wyjaśni i będziemy mogli ocenić, czy najnowsze urządzenia od Xiaomi okażą się hitem, czy też nie. Xiaomi Redmi Note 4 ma podobno kosztować w momencie rozpoczęcia sprzedaży ok. 177 euro, natomiast Redmi Pro ok. 191 euro.

źródło: Weibo / Baidu

Motyw