Nie za szybko? Xiaomi Redmi Note 4 może zadebiutować jeszcze tego lata

1 minuta czytania
Komentarze
xiaomi-redmi-note-3-india-launch

Wydaje się, że wcale nie minęło dużo czasu od premiery trzeciej odsłony serii Redmi Note, która miała miejsce w styczniu tego roku. Smartfony te cieszą się ogromną popularnością, i to głównie za ich sprawą Chińczycy są w stanie wciąż poprawiać własne rekordy sprzedaży. Nikt się więc chyba nie spodziewał, że w najbliższych miesiącach na rynku pojawić się może… Xiaomi Redmi Note 4.
 

Takie informacje dochodzą do nas prosto z chińskiego serwisu Weibo, a dokładniej od Said Yang Feng Technology. Co ciekawe, Xiaomi Redmi Note 4 ma być jeszcze większy od poprzednika – mówi się nawet o 5,7 calowym ekranie. Oprócz tego Redmi Note 4 wyposażony zostanie w procesor Qualcomm Snapdragon 652 oraz 3 GB RAM. Warto dodać, że tym razem smartfon ma mieć oficjalne wsparcie dla technologii Quick Charge 3.0 od Qualcomma.
 

Pamiętajmy oczywiście, że wciąż są to plotki, ale specyfikacja może okazać się bardzo podobna. Xiaomi zapewne da użytkownikom wybór, tak więc różne konfiguracje pojawią się na pewno – ale co najciekawsze, Xiaomi Redmi Note 4 zaprezentowany może zostać jeszcze tego lata

* na zdjęciu głównym Xiaomi Redmi Note 3

Źródło: gsmarenam, weibo

Motyw