OnePlus 3 jeszcze się nie zadomowił, a już pojawił się CyanogenMod 13

Newsy

OnePlus 3

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Wczorajsza premiera OnePlus 3 zaskoczyła, szczególnie wśród opinii recenzentów. Tak jak firma przestała określać swoje smartfony „pogromcami flagowców”, tak teraz wiele osób mówi wprost, że ten model to miano śmiało może nosić. Szczególnie, że zaplecze deweloperów już zajęło się tym telefonem.

 

Jeśli propozycja OnePlus w postaci Oxygen OS nie przypasowała Wam to na forum firmy już można znaleźć nieoficjalne wydanie CyanogenMod 13. Oczywiście wciąż mamy do czynienia z Androidem 6.0.1 Marshmallow. Instalacja modyfikowanego oprogramowania nie należy do najtrudniejszych, a samą instrukcję znajdziecie pod następującym linkiem: Klik! W tym samym miejscu znajdziecie wszelkie potrzebne pliki, w tym także zmienione Recovery. Mimo wszystko autor przyznaje, że nie jest to propozycja na system do użytkowania na co dzień, gdyż znajdzie się kilka poważnych problemów. Wśród nich kłopoty z zarządzaniem energią, trybem HDR w przypadku zdjęć i brak wsparcia dla F2FS.

 

OnePlus 3 wygląda coraz lepiej. Szczególnie, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że to smartfon „tworzony przez zaawansowanych użytkowników dla zaawansowanych użytkowników”, a w tej kwestii modyfikacje to podstawa.

 

 

źródło: XDA


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x