OnePlus 3 jeszcze się nie zadomowił, a już pojawił się CyanogenMod 13

1 minuta czytania
Komentarze
OnePlus 3

Wczorajsza premiera OnePlus 3 zaskoczyła, szczególnie wśród opinii recenzentów. Tak jak firma przestała określać swoje smartfony „pogromcami flagowców”, tak teraz wiele osób mówi wprost, że ten model to miano śmiało może nosić. Szczególnie, że zaplecze deweloperów już zajęło się tym telefonem.

Jeśli propozycja OnePlus w postaci Oxygen OS nie przypasowała Wam to na forum firmy już można znaleźć nieoficjalne wydanie CyanogenMod 13. Oczywiście wciąż mamy do czynienia z Androidem 6.0.1 Marshmallow. Instalacja modyfikowanego oprogramowania nie należy do najtrudniejszych, a samą instrukcję znajdziecie pod następującym linkiem: Klik! W tym samym miejscu znajdziecie wszelkie potrzebne pliki, w tym także zmienione Recovery. Mimo wszystko autor przyznaje, że nie jest to propozycja na system do użytkowania na co dzień, gdyż znajdzie się kilka poważnych problemów. Wśród nich kłopoty z zarządzaniem energią, trybem HDR w przypadku zdjęć i brak wsparcia dla F2FS.

OnePlus 3 wygląda coraz lepiej. Szczególnie, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że to smartfon „tworzony przez zaawansowanych użytkowników dla zaawansowanych użytkowników”, a w tej kwestii modyfikacje to podstawa.

źródło: XDA

Motyw