milestone desire
W piątek do naszej redakcji dotarła Motorola Milestone, natomiast dzisiaj HTC Desire. Z tego też powodu, nasz portal będzie przez najbliższe dni niezwykle obfity we wszelkiego rodzaju informacje na temat przynajmniej tych dwóch modeli.
Zdradźmy kilka małych szczegółów.

motorola milestone

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Pierwsze rzecz w którą trudno uwierzyć w pierwszym kontakcie z Milestone  – jak to możliwe, że w niemal takiej samej obudowie jak Desire zmieszczono jeszcze fizyczną klawiaturę QWERTY? Kolejną niespodzianką tego modelu jest equalizer w odtwarzaczu. Może coś przeoczyliśmy, ale nikt o tym jakość specjalnie głośno nie mówił. Śmiało można powiedzieć, że Motorola to jeden z najlepszych „grajków” wyposażonych w Androida. Przykra niespodzianką jest jednak slider, który nie wysuwa się automatycznie jak w G1, lecz trzeba go dopchać do końca. Trudno jednak w tak płaskiej obudowie byłoby zmieścić dodatkowo mechanizm który by nam w tym pomagał.

htc desire

Na HTC Desire przyjdzie jeszcze czas, jednak teraz streścimy go w trzech słowach: szybki jak błyskawica!

Odwiedzajcie nas codziennie! Już wkrótce więcej informacji.

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).