OnePlus 2 w końcu z pełnoprawnym Androidem Marshmallow! Oto lista najważniejszych zmian i jak je zdobyć

Newsy

android marshmallow oxygen cyanogen os oneplus

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

OnePlus od kilku miesięcy walczy z udostępnieniem najnowszego Androida dla swojego flagowego modelu. W ramach boju z użytkownikami tego smartfonu, Chińczycy postanowili wypuścić otwartą betę Oxygena OS 3.0, który właśnie bazuje na Marshmallow. Jednak w końcu OnePlus postanowiło oficjalnie wypuścić swój najnowszy system dla wszystkich, nie tylko tych skłonnych podjąć ryzyko wersji testowej.

 

Wiele osób podejrzewało, że Chińczycy wykonają ten krok dopiero po prezentacjo OnePlus 3, ale stało się inaczej i tak oto na forum firmy pojawiła się oficjalna informacja mówiąca, że użytkownicy zeszłorocznego, flagoweo smartfonu z Państwa Środka mogą oczekiwać na aktualizację typu OTA, która sprawi, że w ustawieniach ujrzymy system Oxygen OS 3.0.2. Numeracje 3.0.1 i 3.0 oznaczały wersję beta toteż lista zman porównywana jest z ostatnim wydaniem bazującym jeszcze na Lollipopie i prezentuje się następująco:

 

  • Aktualizacja do Androida 6.0.1 Marshmallow;
  • Zaawansowany tryb Doze;
  • Szerokie usprawnienia wydajności systemowej;
  • Ulepszony czytni linii papilarnych;
  • Nowy interfejs aplikacji aparatu;
  • Żegnamy MaxxAudio, a witamy Dirac HD Sound;
  • Ulepszenia nakładki Shelf;
  • Możliwość blokowania procesów w tle;
  • Aktualizacja klawiatury Swiftkey do wersji 6.3.3.

 

Tym razem OnePlus postanowiło nie wydać tej aktualizacji poprzez paczkę .zip i dostępna ona będzie na wszystkich smartfonach na całym świecie w przeciągu dwóch dni. Zainteresowani muszą liczyć się z tym, że będą zmuszeni ponownie dodać swoje odciski palców.

 

Jako użytkownik OnePlus 2 i tester poprzednich wydań Marshmallow stwierdzam, że warto zaktualizować system, gdyż smartfon tak naprawdę odżywa i staje się zdecydowanie lepszy.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x