HTC odświeża One M9 i wprowadza do Polski – oto edycja Prime Camera Edition z lepszym aparatem i nowym wnętrzem

1 minuta czytania
Komentarze
M9_PCE_GunMetalGray

HTC One M9 nie tylko w mojej opinii był nieudanym modelem jak na klasę, którą miał reprezentować. Przegrzewający się układ, z którym Tajwańczycy za późno zaczęli walczyć, do tego kiepski aparat i brak jakiejkolwiek rewolucji względem poprzednika. Jednak to nie oznacza, że Tajwańczycy chcą szybko zapomnieć o tym modelu.

Podczas gdy my możemy cieszyć się z dobrze przyjętej 10’tki, HTC nie chce zabić marki M9, a odświeża ją z dopiskiem Prime Camera Edition. Jak się można domyślić, zmieniony został aparat. W tym smartfonie znajdziemy jednostkę 13 MPx (OIS, F/2.0), która ma naprawić największą wadę bazowego modelu. Jednak to nie koniec zmian. Zniknął Snapdragon 810. Zamiast niego pojawił się MediaTek Helio X10 i 2 GB RAM. Do tego należy dodać 16 GB pamięci wbudowanej dla użytkownika (+MicroSD do 2 TB). Cała reszta jest identyczna. Robi wrażenie? Tak nie do końca. One M9 stracił swoje miano flagowego modelu, a HTC nie wiedząc czemu chce jeszcze cokolwiek z tego smartfonu wycisnąć.

Mimo wszystko One M9 Prime Camera Edition jest już dostępny w Polsce u operatora Play – za 1 złotych w ofercie „Formuła Smartfon Unlimited” za 99,99 złotych. Uważacie, że znajdą się zainteresowani?

źródło: informacja prasowa

Motyw