Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Wkrótce w ofercie AT&T pojawi się smartfon Dell Aero, o którym pisaliśmy jakiś czas temu (początkowo telefon miał się nazywać Dell Mini 3i). Nowy interfejs na pierwszy rzut oka nie przypomina androidowego, aczkolwiek może to być najlepiej wyglądający Android UI od czasów HTC Sense.

 

Jednak to nie jedyna zaleta nowego telefonu, bowiem wyposażony on będzie w duży, bo aż 3.5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 640 x 360 pikseli. Pozostałe parametry raczej w normie – aparat z 5 Mpix matrycą, GPS, gniazdo jack 3,5 mm oraz łączność 3G i WiFi. Natomiast jeżeli chodzi o wersję systemu operacyjnego, nie jest to jeszcze pewna informacja, ale prawdopodobnie Aero będzie posiadał Androida 2.1.
Justyna Puszczewicz