oneplus 2 oxygen os 3.0 aktualizacja android 6.0 marshmallow

 

OnePlus zapowiadało, że w tym kwartale wyda Marshmallow dla swojego najnowszego flagowca. Tak też się stało i już dzisiaj użytkownicy tego smartfonu mogą zainstalować autorskie oprogramowanie Oxygen OS w wersji 3.0. Jednak zacznijmy od tego, co się zmieniło.

 

Tak oto OnePlus chwali się, że ich system bazujący na Androidzie 6.0.1 Marshmallow jest o 47% szybszy od poprzedniego, a sam czytnik linii papilarnych reaguje o 45% lepiej. Pojawiła się nowa aplikacja aparatu, usprawniono nakładkę Shell. Chińczycy również postanowili rozszerzyć możliwości fizycznego suwaka, który bardzo sobie chwalę. Jednak nie ma róży bez kolców. Póki co jest to wydanie oznaczone jako testowe, a więc „beta”. Tym samym znika program „Maxxxaudio”, który znacząco poprawia jakość dźwięku. Niektórzy mogą mieć problemy z prędkością Internetu łącząc się przez sieć WiFi.

 

Jednak jeśli chcecie sprawdzić jak działa Marshmallow na OnePlus 2 to zajrzyjcie na forum firmy: Klik! Autorzy zapewniają, że jest to już ostatnia prosta do oficjalnego wydania Oxygen OS 3.0 i wszyscy niedługo powinni dostać aktualizację poprzez OTA. Jak wygląda to oprogramowanie w rzeczywistości? Postaram się jutro zdać Wam odpowiednią relację.

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.