Samsung Galaxy Note 4 dostaje Androida Marshmallow

Newsy

Samsung-Galaxy-Note-4-Android-Marshmallow-640x360

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wszystko wygląda na to, że najnowsze smartfony z serii Galaxy Note wreszcie dostają Androida Marshmallow. Kilka godzin temu dowiedzieliśmy się, że aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow dostał Samsung Galaxy Note 5, a teraz ta sama aktualizacja wędruje na Samsunga Galaxy Note 4.

 

Mówimy tu niestety o smartfonach przeznaczonych na rynek amerykański, a dokładnie o urządzeniach z sieci Sprint. Niemniej jednak można spodziewać się, że to dopiero początek aktualizacji, która już wkrótce powinna pojawiać się na urządzeniach w innych krajach. Powracając jednak do Marshmallow dla Note 4 i 5 w sieci Sprint – waży ona 1.4 GB, a numer jej wersji to N910PVPU4DPC1.

 

sprint-galaxy-note-4-marshmallow-1-303x540

 

Aktualizacje oczywiście obejmują marcowe łatki bezpieczeństwa. Nam pozostaje czekać na podanie przez Samsunga informacji o terminie aktualizacji dla Note 4 i 5 w innych krajach.

 

Źródło: sammobile

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x