Samsung-Galaxy-Note-4-Android-Marshmallow-640x360

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wszystko wygląda na to, że najnowsze smartfony z serii Galaxy Note wreszcie dostają Androida Marshmallow. Kilka godzin temu dowiedzieliśmy się, że aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow dostał Samsung Galaxy Note 5, a teraz ta sama aktualizacja wędruje na Samsunga Galaxy Note 4.

 

Mówimy tu niestety o smartfonach przeznaczonych na rynek amerykański, a dokładnie o urządzeniach z sieci Sprint. Niemniej jednak można spodziewać się, że to dopiero początek aktualizacji, która już wkrótce powinna pojawiać się na urządzeniach w innych krajach. Powracając jednak do Marshmallow dla Note 4 i 5 w sieci Sprint – waży ona 1.4 GB, a numer jej wersji to N910PVPU4DPC1.

 

sprint-galaxy-note-4-marshmallow-1-303x540

 

Aktualizacje oczywiście obejmują marcowe łatki bezpieczeństwa. Nam pozostaje czekać na podanie przez Samsunga informacji o terminie aktualizacji dla Note 4 i 5 w innych krajach.

 

Źródło: sammobile

 
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.