Marshmallow trafia na kolejne trzy smartfony od HTC, o których konkurencja już by zapomniała

Newsy

htc desire eye marshmallow one e8

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

HTC można naprawdę wiele zarzucić, ale nie to, że starają się odzyskać konsumentów. Kiepskie aparaty, mało rewolucyjne zmiany – to wszystko ginie gdzieś, gdy informujemy Was o kolejnych zaktualizowanych smartfonach. To pokazuje, że Tajwańczykom naprawdę zależy.

 

Wielu z Was zaznaczało, że każda firma powinna popaść w kłopoty finansowe, aby zrozumieć, co liczy się dla użytkownika mobilnego urządzenia z Androidem. HTC jest tego świetnym przykładem, gdyż kolejne trzy smartfony dostały Marshmallow. Są to Desire Eye, One E8 oraz One M8 Eye. Pierwsze dwa z pewnością można spotkać w Polsce, ale póki co aktualizacja została uruchomiona w Stanach Zjednoczonych i Chinach. Mimo wszystko już można spotkać się z doniesieniami, że chociażby Włochy również mają możliwość zainstalowania Androida 6.0.1 Marshmallow na powyższych smartfonach. To potwierdza, że niedługo cała Europa może spodziewać się odpowiedniego komunikatu. Jednak czy taki Samsung lub chociażby Sony zaktualizowałoby takie „egzotyki” ze swojego portfolio? Jakby nie patrzeć to Desire Eye, a także One E8 były wszędzie omawiane tylko w chwili premiery, a później wszystko ucichło.

 

Co ciekawe, według pierwszych przecieków list modeli, które mają zostać zaktualizowane przez HTC to model Desire Eye miał zakończyć swój oficjalny żywot z Androidem Lollipop. Internauci oburzyli się na tę wiadomość, a powyższa aktualizacja po raz kolejny pokazuje, że Tajwańczykom zależy na klientach.

 

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x