V10 zaktualizowany do Marshmallow – stosunkowo długo jak na LG

1 minuta czytania
Komentarze
LG+V10+fullbleed+2

LG V10 to jeden z najlepszych eksperymentów jaki tylko Koreańczycy mogli zaprezentować. Szczegółową recenzję tego smartfonu naszego autorstwa już niedługo będziecie mogli przeczytać, a tymczasem okazuje się, że LG postanowiło zaktualizować ten nietuzinkowy model.

Tym samym posiadacze V10 z Turcji lub Korei Południowej mogą już aktualizować swojego smartfona do Androida 6.0 Marshmallow. Szczegółowa lista zmian nie została jeszcze oficjalnie udostępniona, ale pierwsze komentarze mówią wprost, że wielu nowości nie należy się spodziewać. Przede wszystkim belka ustawiająca jasność jest widoczna, gdy z niej korzystamy, wprowadzono nowe ustawienia KnockCode, a także zmieniono nazwę LG Bridge na LG AirDrive. W tytule nieco ironicznie stwierdziłem, że V10 długo musiało czekać na nowy system, gdyż G4 i G3 od dłuższego czasu mogą korzystać z Marshmallow. Jednak jak spojrzymy na konkurencję, która dopiero od niedawna zaczęła aktualizować swoje smartfony, a dodatkowo przypomnimy sobie o dwóch wyświetlaczach w V10 to ostatecznie LG może zostać usprawiedliwione.

Mój egzemplarz niestety jeszcze nie został zaktualizowany, ale możemy się spodziewać, że na dniach V10 na całym świecie powinny już mieć Androida 6.0 Marshmallow na swoim pokładzie.

źródło: Reddit

Motyw