Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Producenci urządzeń elektronicznych wypuszczają smartfony (i nie tylko) z coraz większymi wyświetlaczami. Jednak ekran, który doskonale sprawdza się przy codziennym, zwykłym użytkowaniu telefonu może czasem nie wystarczać. Np. jeśli chcemy obejrzeć film lub przeglądnąć strony w Internecie, przydałby się większy wyświetlacz niż ten, który mamy w telefonie. Zdaje się, że Motorola znalazła na to sposób, który postanowiła opatentować.

Na czym polega ich pomysł?

Być może już wkrótce możliwe będzie połączenie kilku urządzeń w jeden, duży wyświetlacz. Owe połączenie ma się odbywać w niezwykle prosty i wygodny sposób – poprzez położenie urządzeń obok siebie. Jakość wyświetlanego obrazu będzie zależała od jakości naszego połączenia – WiFi lub 3G. Oczywiście technologia ma być wykorzystywana nie tylko w telefonach, ale również w netbookach i odtwarzaczach multimedialnych.

 

Niestety, jeszcze nie wiadomo kiedy pojawią się pierwsze urządzenia dostosowane do nowego pomysłu Motoroli.
Justyna Puszczewicz