Zamiast aktualizacji do Androida 6.0 Samsung wydaje materiały informacyjne – co się zmieniło…

1 minuta czytania
Komentarze
Android Marshmallow
Samsung 1
Samsung 2
Samsung 3
Samsung 4
Samsung 5
Samsung 6
Samsung 7
Samsung 8
Samsung 9
Samsung 10

 
Okazało się, że na Androida Marshmallow 6.0 na Samsungi nadal musimy czekać (przynajmniej w Polsce). Producent niedawno skończył beta testy systemu. W pierwszej kolejności aktualizację otrzymają flagowce i nastąpi to być może pod koniec lutego. Wcześniej mówiło się o grudniu lub styczniu. Firma prawdopodobnie próbuje poczekać z update’m na premierę Galaxy S7…Dodatkowo polski oddział T-Mobile potwierdził, że nowa wersja systemu nadchodzi na modele S6 i S6 Edge. Póki co, jeszcze się to nie stało.
 
Warto przypomnieć, że zmiany jakie zobaczymy w TouchWizie będą dotyczyły przykładowo szybkich skrótów, belki powiadomień czy menu wyłączania telefonu. Na zrzutach ekranu z beta testów wyraźnie widać, że system jest bardziej płaski, a interfejs jest nieco inny. Dodatkowo należy pamiętać, że Google przygotowało także takie dobrodziejstwa jak chociażby Doze.
 
Osoby niecierpliwe mogą poczytać materiały informacyjne udostępnione przez spółkę. Widać na nich co nowego znajdziemy w systemie oraz jak działają poszczególne funkcje. Zestawiono również wersję 6.0 z poprzednią 5.0 – zresztą zobaczcie sami na przykładowe slajdy poniżej.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
źródło: sammobile, androidcommunity

Motyw