Motorola aktualizuje Moto G do Marshmallow – ostatnie tego typu wsparcie dla tego modelu

1 minuta czytania
Komentarze
20141208_Motorola_S_0017

Po raz kolejny odzywa się firma, która może pochwalić się ilością zaktualizowanych modeli. Oczywiście są pewne problemy z regionami, ale dzisiaj do gry wchodzi jeden z najpopularniejszych modeli Motoroli, a więc Moto G. Tym samym Amerykanie po części zakończyli już programowanie dla kolejnej edycji tej rodziny urządzeń.

W takim razie użytkownicy najpopularniejszego ze smartfonów Amerykanów oficjalnie ogłaszają, że „soak testy” zostały zakończone i na wszystkich egzemplarzach powinny pojawiać się właśnie komunikaty o aktualizacji OTA do Androida 6.0.1 Marshmallow. Mowa oczywiście o drugim wydaniu Moto G i modelach oznaczonych jako XT1063/1064/1068/1069. Tym samym jeśli macie czyste oprogramowanie od producenta to na dniach zapewne otrzymacie powiadomienie o aktualizacji. Jeśli braliście udział w testach „Pianki” to zapewne już macie zainstalowaną ostateczne wydanie Androida 6.0. Osoby ze zmodyfikowanym systemem muszą powrócić do Lollipopa, aby oficjalnie zaktualizować oprogramowanie.

Tym samym jest to już zapewne ostatnia aktualizacja dla drugiej generacji Moto G. Smartfon swoje lata już ma i niestety prawa rynku są bezlitosne – użytkownicy o Androidzie N w oficjalnym wydaniu mogą zapomnieć.

źródło: Reddit (/r/MotoG)

Motyw