T-Mobile Polska zdradza, że już niedługo dwa flagowe Samsungi otrzymają Androida Marshmallow, a w kolejce jest LG

1 minuta czytania
Komentarze
samsung marshmallow aktualizacja termin

Za niecałe dwa tygodnie premiera nowych smartfonów Samsunga w postaci Galaxy S7 oraz odmiany Edge. Jest to ważna data głównie dla posiadaczy ich poprzedników, gdyż dopiero po prezentacji tych modeli mogą spodziewać się aktualizacji do Marshmallow. Czy jednak aby na pewno?

Okazuje się, że być może Samsung wyda chwilę wcześniej najnowszego Androida dla Galaxy S6 i S6 Edge. Tak przynajmniej podaje T-Mobile Polska na swoim Twitterze:

Co ciekawe, jest to dosyć niespodziewana informacja, gdyż jesteśmy przyzwyczajeni, że operatorzy zwykle na samym końcu aktualizują smartfony. Czyżby tym razem miało być inaczej i jakimś sposobem to T-Mobile będzie miało „na wyłączność” Mashmallow dla rodziny Galaxy S6 przez pewien czas? Mimo wszystko, nawet gdyby różowy operator  zaktualizował smartfony Samsunga równocześnie z niebrandowanymi egzemplarzami to moglibyśmy mówić o pewnym sukcesie, a na pewno o dużym plusie dla T-Mobile.

Jednak czy mamy jakiekolwiek przewidywania kiedy nastąpi wypuszczenie aktualizacji da Galaxy S6 i jego odmiany Edge? Ja – mimo zapewnień, że wkrótce – nie liczyłbym na inny termin niż 21 lutego.

PS. Przed chwilą T-Mobile poinformował, że również LG G4 jest w kolejce.

Motyw