T-Mobile Polska zdradza, że już niedługo dwa flagowe Samsungi otrzymają Androida Marshmallow, a w kolejce jest LG

Newsy

samsung marshmallow aktualizacja termin

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Za niecałe dwa tygodnie premiera nowych smartfonów Samsunga w postaci Galaxy S7 oraz odmiany Edge. Jest to ważna data głównie dla posiadaczy ich poprzedników, gdyż dopiero po prezentacji tych modeli mogą spodziewać się aktualizacji do Marshmallow. Czy jednak aby na pewno?

 

Okazuje się, że być może Samsung wyda chwilę wcześniej najnowszego Androida dla Galaxy S6 i S6 Edge. Tak przynajmniej podaje T-Mobile Polska na swoim Twitterze:

 

 

Co ciekawe, jest to dosyć niespodziewana informacja, gdyż jesteśmy przyzwyczajeni, że operatorzy zwykle na samym końcu aktualizują smartfony. Czyżby tym razem miało być inaczej i jakimś sposobem to T-Mobile będzie miało „na wyłączność” Mashmallow dla rodziny Galaxy S6 przez pewien czas? Mimo wszystko, nawet gdyby różowy operator  zaktualizował smartfony Samsunga równocześnie z niebrandowanymi egzemplarzami to moglibyśmy mówić o pewnym sukcesie, a na pewno o dużym plusie dla T-Mobile.

 

Jednak czy mamy jakiekolwiek przewidywania kiedy nastąpi wypuszczenie aktualizacji da Galaxy S6 i jego odmiany Edge? Ja – mimo zapewnień, że wkrótce – nie liczyłbym na inny termin niż 21 lutego.

 

 

PS. Przed chwilą T-Mobile poinformował, że również LG G4 jest w kolejce.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x