Następny Samsung Galaxy Note z zupełnie nową funkcją S Pena?

Newsy

Galaxy Note 6

 
Linia Galaxy Note cieszy się popularnością wśród osób, które potrafią wykorzystać funkcje jakie kryje w sobie S Pen i duży ekran. Od kilku lat Samsung, właśnie tą serią smartfonów przetarł szlaki dla rysika i ogromnych wyświetlaczy. Wielu krytyków wytykało firmie, że nikt nie będzie chciał kupować tego typu urządzeń, jednak nie mieli oni racji. Niestety, z niejasnych powodów, spółka póki co zrezygnowała z wprowadzenia Note’a 5 do Europy w tym do Polski. Prawdopodobne jest jednak, że szósta generacja pojawi się na Starym Kontynencie.
 
Można S Pena lubić lub nie, ale jeżeli ktoś potrafi rysować, potrzebuje narzędzia do zaznaczania, odręcznego pisania, to jest to dla takiego klienta świetny dodatek. Wygląda na to, że może być on jeszcze lepszy. Samsung opracował patent, który pozwoli zgiąć rysik na pół i dzięki temu posłuży on jako podstawka pod smartfon! Zobaczcie zresztą sami jak ma to działać na poniższym obrazku.
 
S Pen
 
Kiedy dokładnie pojawi się takie rozwiązanie, nie wiadomo. Może firma zaskoczy nas i pokaże ulepszony rysik już w szóstym modelu z serii Note?
 
źródło: sammobile

Gigantyczna obniżka na Samsunga Galaxy S6 Edge!

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x