ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Następny Samsung Galaxy Note z zupełnie nową funkcją S Pena?

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
Galaxy Note 6
S Pen

 
Linia Galaxy Note cieszy się popularnością wśród osób, które potrafią wykorzystać funkcje jakie kryje w sobie S Pen i duży ekran. Od kilku lat Samsung, właśnie tą serią smartfonów przetarł szlaki dla rysika i ogromnych wyświetlaczy. Wielu krytyków wytykało firmie, że nikt nie będzie chciał kupować tego typu urządzeń, jednak nie mieli oni racji. Niestety, z niejasnych powodów, spółka póki co zrezygnowała z wprowadzenia Note’a 5 do Europy w tym do Polski. Prawdopodobne jest jednak, że szósta generacja pojawi się na Starym Kontynencie.
 
Można S Pena lubić lub nie, ale jeżeli ktoś potrafi rysować, potrzebuje narzędzia do zaznaczania, odręcznego pisania, to jest to dla takiego klienta świetny dodatek. Wygląda na to, że może być on jeszcze lepszy. Samsung opracował patent, który pozwoli zgiąć rysik na pół i dzięki temu posłuży on jako podstawka pod smartfon! Zobaczcie zresztą sami jak ma to działać na poniższym obrazku.
 

 
Kiedy dokładnie pojawi się takie rozwiązanie, nie wiadomo. Może firma zaskoczy nas i pokaże ulepszony rysik już w szóstym modelu z serii Note?
 
źródło: sammobile

Gigantyczna obniżka na Samsunga Galaxy S6 Edge!

Sprawdź najnowsze wpisy