Samsung Galaxy S2 nigdy nie umrze – Marshmallow od CyanogenMod już jest

Newsy

samsung galaxy s2 cyanogenmod

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Pamiętacie Samsunga sprzed sześciu lat? Nieśmiało raczkował na rynku smartfonów i stawał się popularny dla mas, a to za sprawą pojawienia się flagowej serii Galaxy S. Jednak to model z 2011 roku uważany jest za najlepszy w historii i potwierdzają to nieoficjalni deweloperzy, który wciąż utrzymują go przy życiu.

 

Nie inaczej jest i tym razem. Samsung jeszcze nie zdążył oficjalnie wydać na żadnego ze swoich modeli Androida 6.0 Marshmallow. Nieoficjalnie już sporo koreańskich modeli korzysta z tego systemu, a dzisiaj dołącza do tej grupy Galaxy S2, a więc – jak już wcześniej wspomniałem – jeden z najlepszych smartfonów tej serii. Mowa oczywiście o tytułowym wydaniu CyanogenMod (13) i zainteresowani mogą pobrać wersję nightly ze strony programistów: Klik! Oczywiście – być może – już wcześniej Galaxy S2 mógł pochwalić się Marshmallow od innych wydawców, ale jednak CyanogenMod wydaje się pewnym wyznacznikiem w tej branży.

 

Na koniec przypomnijmy, że drugi flagowy smartfon Samsunga rozpoczął swój żywot z Androidem 2.3 Gingerbread, a skończył z 4.1 Jelly Bean. Do dzisiaj wszystkie wersje systemu nieoficjalnie pojawiły się na tym modelu.

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x