samsung galaxy s2 cyanogenmod

 

Pamiętacie Samsunga sprzed sześciu lat? Nieśmiało raczkował na rynku smartfonów i stawał się popularny dla mas, a to za sprawą pojawienia się flagowej serii Galaxy S. Jednak to model z 2011 roku uważany jest za najlepszy w historii i potwierdzają to nieoficjalni deweloperzy, który wciąż utrzymują go przy życiu.

 

Nie inaczej jest i tym razem. Samsung jeszcze nie zdążył oficjalnie wydać na żadnego ze swoich modeli Androida 6.0 Marshmallow. Nieoficjalnie już sporo koreańskich modeli korzysta z tego systemu, a dzisiaj dołącza do tej grupy Galaxy S2, a więc – jak już wcześniej wspomniałem – jeden z najlepszych smartfonów tej serii. Mowa oczywiście o tytułowym wydaniu CyanogenMod (13) i zainteresowani mogą pobrać wersję nightly ze strony programistów: Klik! Oczywiście – być może – już wcześniej Galaxy S2 mógł pochwalić się Marshmallow od innych wydawców, ale jednak CyanogenMod wydaje się pewnym wyznacznikiem w tej branży.

 

Na koniec przypomnijmy, że drugi flagowy smartfon Samsunga rozpoczął swój żywot z Androidem 2.3 Gingerbread, a skończył z 4.1 Jelly Bean. Do dzisiaj wszystkie wersje systemu nieoficjalnie pojawiły się na tym modelu.

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.