[Poradnik/Film] Już dzisiaj zainstaluj Androida 6.0 Marshmallow na swoim Huawei P8 Lite

Newsy

huawei p8 lite

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Huawei nie spieszy się z wydawaniem oficjalnych aktualizacji dla swoich smartfonów. Podobnie jak inni producenci… Niemniej jednak jeden z najpopularniejszych – przynajmniej w Polce – modeli chińskiej firmy już dzisiaj może cieszyć się Androidem 6.0 Marshmallow, a sam proces aktualizacji nie należy do najtrudniejszych.

 

Zapewne każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wszystkie firmy prowadzą tzw. „beta-testy” systemów, które dopiero później trafią oficjalnie na wszystkie egzemplarze danego modelu. Nie inaczej jest i tym razem, gdyż jeden z użytkowników forum XDA-Developers podzielił się właśnie takim systemem skierowanym do Huawei P8 Lite. W takim razie jak zaktualizować ten model do Androida 6.0 Marshmallow? Oto prosta instrukcja:

 

  1. Pobierz paczkę zip:
    1. Klik!
    2. Klik!
  2. Skopiuj ją do folderu „dload” na swoim smartfonie.
  3. W ustawieniach wykonaj aktualizację z lokalnych plików wskazując wcześniej zapisaną paczkę.

 

Autor zaleca aktualizację z oprogramowania określonego kodem C432B188. To wszystko, już możecie cieszyć się Androidem 6.0 Marshmallow z nakładką EMUI 4.0 na Huawei P8 Lite. Oczywiście należy pamiętać, że jest to wersja beta, ale użytkownicy nie skarżą się na większe problemy. Oto jak całość się prezentuje:

 

 

 

Pamiętajcie, że wszystko wykonujecie na własną odpowiedzialność, a po więcej szczegółów odsyłam Was do tematu na XDA Developers: Klik!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x